Projekt funkcjonalny my manifesto – budowa wizerunku marki

Lubisz wspierać polskie marki odzieżowe? My Manifesto to ubrania tworzone przez utalentowanych polskich projektantów. Co wyróżnia je na rynku? Ubrania wyróżniają się subtelnymi i spersonalizowanymi motywami, które mają dobre przesłanie. Twórcy marki wychodzą z założenia, że odzież jest nie tylko zobrazowaniem stylu ale także osobowości. Dla tak młodej marki z wizją projekt funkcjonalny my manifesto był dopełnieniem ich wizji i ukierunkowaniem w sprzedaży internetowej. O architekturę informacji serwisu wizerunkowego a także o sklep online zadbała agencja reklamowa Roxxmedia. Zobacz efekty tej współpracy!

Projekt funkcjonalny my manifesto – na czym polegał?

My Manifesto było wspierane przez agencję reklamową od samego początku. Marka stopniowo wchodziła w świat sprzedaży internetowej a także zyskała wykrojoną na miarę architekturę informacji serwisu wizerunkowego i sklepu online. Na potrzeby marki powstał projekt funkcjonalny my manifesto a także projekt graficzny, który jest w pełni zrealizowany przez agencję reklamową. Jego zasługą jest także wdrożenie serwisu na autorskiej platformie sklepowej a także doradztwo w sprawach bieżących.

projekt funkcjonalny my manifesto

Projekt funkcjonalny my manifesto – czy podobne działania sprawdzą także w innych branżach?

Zastanawiasz się czy podobne działania będą mieć zastosowanie także w Twojej branży? Specjaliści z agencji reklamowej Roxxmedia znają realia rządzące światem marketingu i potrafią dostosować je do oczekiwań klientów reprezentujących skrajnie różniące się od siebie branże. Dzięki temu doskonale wczuwają się w potrzeby rynku i dostosowują swoje działania do specyfiki danej branży. Chcesz się o tym przekonać? Zobacz projekt funkcjonalny my manifesto a także inne realizacje agencji reklamowej Roxxmedia!