Compellent SC7020 specyfikacja. Macierz firmy Dell do zarządzania Twoją firmą

Compellent SC7020 specyfikacja. Macierz firmy Dell do zarządzania Twoją firmą

2 października, 2020 Off By karkna

Compellent SC7020 to połączenie macierzy blokowej, która umożliwia także dostosowanie jako urządzenie NAS (SMB, NFS, FTP). Jest to hybrydowe połączenie, które pozwala na zaimplementowanie dysków twardych w jednym miejscu. Co zyskujemy dzięki takiemu urządzeniu w naszej firmie? Postaramy to wszystko jasno wytłumaczyć!

Compellent SC7020 specyfikacja zwiększająca bezpieczeństwo firmy

Jest to jedna z zalet, jakie uzyska Twoja firma dzięki specyfikacji Compellent SC7020. Twoje dane będą bardziej bezpieczne, a także ich zapis oraz odczyt będzie znacznie szybszy, a takie prędkości nie są porównywalne z zapisywaniem danych na kilku dyskach w serwerach. Dzięki wdrożeniu tego nowego urządzenia Dell do, Twoja firma zyska na większej automatyzacji procesów IT, które przyczynią się do efektywniejszej pracy oraz lepszych wyników. Warto więc zapoznać się z wszelkimi danymi oraz całkowitą specyfikacją, która pozwoli na podjęcie decyzji. 

W jaki sposób zostaną zwiększone Twoje techniczne możliwości?

Wprowadzenie urządzenia do systemu firmy uchroni Cię od utratą ważnych danych podczas nieoczekiwanej, skomplikowanej awarii. Są tworzone snapshoty, czyli kopie migawkowe, które tworzą regularnie kopię wybranych danych. Klonowanie, to kolejna przydatna technologia, która pozwala na połączenie klasycznych dysków talerzowych wraz z dyskami SSD, co przyspiesza pracę działania całego systemu. Macierzy firmy Dell Compellent SC7020 specyfikacja znajduje się na blogu firmy IT Punkt. Jeśli zastanawiasz się nad taką inwestycją w Twojej firmie, sprawdź szczegółowo wszystkie informacje i upewnij się, że temat jest dla Ciebie jasny!

Sending
User Review
0 (0 votes)