Automatyczne lasery rotacyjne

Automatyczne lasery rotacyjne

28 października, 2020 Off By AgnSty

Lasery rotacyjne służą do wytyczania prostych linii, które stanowią podstawę do zbudowania stabilnego, płaskiego podłoża. Dzięki temu praca jest ułatwiona, a stabilne podłoże pozwala na kontynuowanie budowy i stawianie ścian i kolejnych elementów.

Czym są lasery rotacyjne?

Lasery rotacyjne to narzędzia, które niezbędne są podczas wykonywania płaskich, dużych powierzchni, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Mogą być potrzebne przy tworzeniu tarasu, podczas wyrównywania terenu pod parking, plac przed garażem, ale też podczas równania zwykłych podłóg. Dodatkowo – nie tylko służą do równania, ale też pomagają przy wykonywaniu zamierzonych pochyłości. Dzięki nim możliwe jest zachowanie bezpieczeństwa i stabilności podłoża.

Asortyment Lamigo

W ofercie Lamigo dostępne są nowoczesne lasery rotacyjne z serii Spin. Są one lekkie, proste w obsłudze, łatwo je przenieść i ustawić. Dzięki temu można pracować z nimi w domu, ale też na dużych przestrzeniach i terenach. Wśród asortymentu jest wiele urządzeń, które wyznaczają poziom, pion, dokładnie wytyczając punkty i wyświetlają dane pomiarowe. Każdy z niwelatorów może pomóc w budowlance oraz wykończeniówce, ja i podczas remontów. Jest więc sprzętem potrzebnym każdej ekipie remontowej.

Sending
User Review
0 (0 votes)