Czym wyróżnia się seria Garmin Vivoactive 4?

Czym wyróżnia się seria Garmin Vivoactive 4?

26 września, 2022 Off By GO

W ofercie marki Garmin pojawiła się najnowsza generacja zegarków z serii Vivoactive. Sprawdź, czym wyróżniają się udoskonalone technologie, wykorzystane w tych urządzeniach. Poznaj najciekawsze funkcjonalności kolekcji Garmin Vivoactive 4.

Jakie funkcje posiada Garmin Vivoactive 4?

Smartwatche z tej serii posiadają wiele funkcji, których można oczekiwać od zegarków elektronicznych. Posiadają ekran dotykowy, może służyć do wykonywania połączeń telefonicznych oraz dokonywania szybkich płatności zbliżeniowych. Możesz także korzystać z 20 aplikacji treningowych do różnych dziedzin sportu oraz używać go jako odtwarzacza muzyki. Posiada również funkcję śledzenia GPS, dzięki czemu możesz mapować swoje biegi lub przejażdżki bez noszenia przy sobie telefonu. Garmin Vivoactive 4 to doskonały wybór dla sportowców, którzy chcą trenować inteligentnie, a nie ciężko.

garmin vivoactive 4

Nowe możliwości śledzenia parametrów życiowych

W urządzeniach Garmin Vivoactive 4 pojawiła się nowa funkcjonalność, która pozwala na śledzenie stanu zdrowia i podstawowych parametrów zdrowotnych. Monitoring odbywa się przez całą dobę i dostarcza dane o pulsie, poziomie nawodnienia organizmu, poziomie stresu, oddechu, energii a nawet daje możliwość śledzenia cyklu menstruacyjnego, co jest szczególnie istotną funkcją dla każdej kobiety. Jeśli chcesz zainwestować w zegarek, który dostarcza Ci szereg ważnych informacji, nie tylko o postępach treningów, ale również stanie Twojego zdrowia, seria Vivoactive 4 będzie rozsądnym wyborem, w cenie adekwatnej do jakości produktu.

Sending
User Review
0 (0 votes)