Garmin Striker Plus 5CV – niezawodna echosonda wędkarska

Garmin Striker Plus 5CV – niezawodna echosonda wędkarska

9 września, 2020 Off By milmix

Szukasz wysokiej jakości echosondy wędkarskiej? Sprawdź koniecznie produkt jakim jest Garmin Striker Plus 5CV. Urządzenie to cechuje się solidną konstrukcją i wieloma przydatnymi funkcjami. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na jego temat.

Echosonda o wielu przydatnych funkcjach

Garmin Striker Plus 5CV to echosonda, która jest wyposażona w przetwornik GT20-TM. Posiada ona czytelny wyświetlacz, na którym widać szeroki i wyraźny obraz. Dzięki technologiom takim jak między innymi: Garmin Chirp oraz Garmin ClearVu można rozróżnić obiekty i zlokalizować cel wyprawy. Moduł GPS służy za wyznaczanie pozycji na wodzie. Z jego pomocą można oznaczać dowolne punkty. Echosonda pokazuje również prędkość z jaką porusza się Twoja łódź, co sprawia że z łatwością dopasujesz prędkość trollingu. Warto dodać, że produkt ten jest niezwykle łatwy w obsłudze i posiada bardzo intuicyjny interfejs. Sprawdzi się on w każdych warunkach!

Produkt wyposażony w innowacyjne oprogramowanie

Echosonda wędkarska Garmin Striker Plus 5CV posiada wbudowane oprogramowanie Garmin Quickdraw Contours, które pozwala tworzyć i przechowywać mapy z izobotami. 5 calowy ekran jest bardzo dobrze widoczny nawet podczas mocnego słońca. To urządzenie od firmy Garmin jest doskonałym kompanem każdego wędkarza. Dzięki niemu zobaczysz wszystko co dzieje się pod łodzią. Intuicyjna obsługa sprawia, że jest to produkt, który nie sprawi problemu nawet osobom starszym, które nie są zaznajomione z technologią.

garmin striker plus 5cv
Sending
User Review
0 (0 votes)