Elektryczne wrotki – dla kogo?

Elektryczne wrotki – dla kogo?

25 czerwca, 2020 Off By JusPod

Pora na elektryczne wrotki – zupełnie nową odsłonę urządzeń napędzanych energią elektryczną, które doskonale sprawdzą się w codziennym użyciu! Dziś na ulicach miast królują nie tylko hulajnogi i deskorolki. Pola ustępują również urządzeniom, o których dziś co nieco opowiem.

Jak używać wrotek?

Elektryczne wrotki to forma nakładki, którą zakładamy na buty. Posuwisty ruch stóp nadaje im prędkości, a tę możemy monitorować i ustalać przy pomocy dedykowanego pilota bądź, zamiennie, aplikacji na smartfona. Sztuką jest, oczywiście, wypracowanie odpowiedniego balansu ciała, choć taką umiejętność nabędziesz już po kilku próbach. Co ciekawe, urządzenie może pomóc również w rozwoju umiejętności akrobatycznych! Z pomocą elektrycznych wrotek wykonasz ciekawe i ruchy i sekwencje – tak jak w przypadku klasycznych wrotek wiązanych na sznurowadła.

Osobliwe elektryczne wrotki.

Bezpieczne, elektryczne wrotki

Producenci zadbali o to, by sprzęt mógł być wykorzystywany zarówno przez juniorów, jak i seniorów. Dzięki regulacji i dedykowanym programom, korzystający z elektrycznych wrotek nie osiągną zbyt dużej prędkości, a, co za tym idzie – nie będą stanowiły zagrożenia dla ruchu drogowego. Pamiętaj jednak, by zakładać przy każdej okazji dedykowane ochraniacze i kask! Tylko dzięki takiemu wsparciu unikniesz kontuzji na trasie. Najmłodszym rekomendowane są programy nie przekraczające 10 kilometrów na godzinę. Starsi, którzy panują już nad sprzętem mogą cieszyć się nieco szybszą jazdą.

Sending
User Review
0 (0 votes)