Lenovo Carbon x1 Gen 3 – Cienki i kompaktowy

Lenovo Carbon x1 Gen 3 – Cienki i kompaktowy

2 czerwca, 2021 Off By piotrek-adm

W dzisiejszych czasach mało kto wyobraża sobie pracę biurową bez komputera czy urządzenia mobilnego. Technologia cały czas idzie do przodu, a na cyfryzację decyduje się coraz więcej firm. Jeśli zastanawiacie się nad odpowiednim laptopem do pracy to z pewnością sprawdzi się w tej roli laptop Lenovo Carbon x1 Gen 3. Jest lekki i cienki, dzięki czemu podróż z nim nie będzie dla was uciążliwa. Dodatkowo warto podkreślić, że posiada wielodotykowy ekran. Do pracy biurowej nadaje się idealnie ze względu na zaawansowane funkcje biznesowe i zabezpieczające jakie posiada.


Cechy charakterystyczne dla Lenovo Carbon x1 Gen 3

Laptop posiada 14-calowy ekran, który jest ultracienki. Można śmiało powiedzieć, że jest to najlżejsze urządzenie na świecie tego typu jakie istnieje na rynku. Bateria w jaką został wyposażony ultrabook zapewnia nawet 10 godzin pracy na jednym ładowaniu. Warto, również powiedzieć o szybkiej technologii ładowania RapidCharge, dzięki, której naładujemy laptop w mniej niż godzinę.

lenovo carbon x1 gen 3 - laptop

Sposób wykonania oraz zabezpieczenia

Komputer został wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów m. in. włókien węglowych, które są używane przy konstruowaniu satelity. Lenovo Carbon x1 Gen 3 przeszedł setki testów, które spełniają normy wojskowe. Sprawdziliśmy jego wytrzymałość w trudnych warunkach m. in. wahaniach temperatur, wilgoci, pyle, wodzie. Z zabezpieczeń laptop posiada czytnik linii papilarnych. Dodatkowo układ scalony odpowiada za szyfrowanie danych.

Sending
User Review
0 (0 votes)