Fenix 6X Pro czarny – niezawodny i niezwykle trwały

Fenix 6X Pro czarny – niezawodny i niezwykle trwały

7 lipca, 2020 Off By RafGaj

Jeśli uwielbiasz sport i zastanawiasz się jak możesz zwiększyć efektywność swoich treningów to sprawdź koniecznie wysokiej jakości zegarek GPS Fenix 6X Pro czarny. Model ten wyróżnia się solidną konstrukcją oraz wieloma przydatnymi funkcjami. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na jego temat.

Zegarek dla sportowców – Fenix 6X Pro czarny

Fenix 6X Pro czarny to zegarek, w którym zastosowano szkło szafirowe wytworzone z syntetycznego kryształu. Jego twardość sprawia, że jest ono niesamowice trwałe i odporne na zarysowania. Według ekspertów jest ono lepsze od niezwykle cenionego szkła Gorilla Glass 3. Dzięki temu urządzeniu przekroczysz granice i będziesz mógł planować tempo swoich ćwiczeń. Produkt ten jest wyposażony w nadgarstkowy czujnik tętna oraz pulsoksymetr, dzięki czemu możesz kontrolować aktywności sportowe. Funkcja Dynamic PacePro sprawia, że bieganie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Warto dodać, że model ten ma fabrycznie wgrane mapy narciarskie dla ponad 2 tysięcy tras narciarskich na całym świecie.

Trafiaj do celu najlepszą trasą

fenix 6x pro czarny

Urządzenie jakim jest zegarek GPS Fenix 6X Pro czarny pozwoli Ci synchronizować muzykę i słuchać jej bezpośrednio ze smartfona. Dzięki niemu będziesz mógł nawigować bez żadnych pomyłek, a wszystko to za pośrednictwem globalnych systemów nawigacji satelitarnej i czujników zewnętrznych. Produkt ten spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdź i przekonaj się sam!

Sending
User Review
0 (0 votes)