Fujitsu Esprimo P710

Fujitsu Esprimo P710

15 maja, 2020 Off By JJ

Posiadanie solidnego komputera jest w dzisiejszych czasach niezwykle ważne. Niemalże w każdym biurze i domu znajdziemy sprzęt, czy to w postaci laptopów, tabletów, czy też jednostek stacjonarnych. Jeśli nie stać nas na nowy model, warto przemyśleć zakup używanego komputera. Jedną z dobrych propozycji może okazać się poleasingowy Fujitsu Esprimo P710.

Fujitsu Esprimo P710 – wydajny i solidny sprzęt

Fujitsu Esprimo P710 używanyFujitsu Esprimo P710 to komputer warty uwagi. Solidna jednostka dobrze sprawdzi się do prac biurowych, jak i do zwykłego użytku. Odpowiednia konfiguracja zadowoli także graczy, którzy za niewielki koszt posiądą komputer zapewniający dobry poziom rozrywki. Fujitsu Esprimo P710 dobrze radzi sobie z różnymi typami zadań, a jego niewielka cena jest kusząca. Urządzenie dostępne jest między innymi w ofercie sklepu Komputery Markowe, gdzie za pomocą konfiguratora możemy dobrać odpowiednie dla nas parametry.

Szczegóły techniczne komputera Fujitsu

Fujitsu Esprimo P710 komputer poleasingowyKonfigurując swój komputer na stronie komputerymarkowe.pl mamy możliwość wyboru rodzaju i wielkości dysku twardego, pamięci RAM, czy karty graficznej. Możemy także dobrać system operacyjny, jego wersję, a nawet poprosić o wgranie odpowiedniego oprogramowania biurowego i antywirusowego. Komputer Fujitsu Esprimo P710, mimo że jest sprzętem używanym, to wyróżnia się doskonałym stanem technicznym. Kupując go w sklepie Komputery Markowe dostajemy gwarancję w systemie door-to-door. To doskonała opcja dla osób, które za niewielką cenę chcą posiadać solidny komputer.

Sending
User Review
0 (0 votes)