Garmin Fenix 6X Pro Solar – wysokiej jakości zegarek GPS

Garmin Fenix 6X Pro Solar – wysokiej jakości zegarek GPS

2 lipca, 2020 Off By RafGaj

Jeśli uwielbiasz sport i chcesz zwiększyć efektywność swoich treningów to sprawdź koniecznie zegarek Garmin Fenix 6X Pro Solar. Produkt ten wyróżnia się wieloma przydatnymi funkcjami oraz niezwykle solidną konstrukcją. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na jego temat.

Cechy zegarka Garmin Fenix 6X Pro Solar

Zegarek sportowy Garmin Fenix 6X Pro Solar posiada szkło wykonane w technologii Corning Gorilla Glass , które jest wzmocnione antystatyczną warstwą DX. To chemicznie hartowane szkło sprawia, że rysy nie są widoczne, a sama struktura szkła nie zostaje osłabiona podczas uszkodzenia. Ciekawym rozwiązaniem jest fotowoltaika, która ładuje urządzenie przy pomocy światła słonecznego. Element ten znajduje się w wyświetlaczu zegarka. Produkt ten posiada funkcję Dynamic PacePro oraz ma fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie.

Monitoruj tempo swoich ćwiczeń

 Garmin Fenix 6X Pro Solar

Dzięki zegarkowi Garmin Fenix 6X Pro Solar będziesz mógł wyświetlać zaawansowane dane treningowe, które dotyczą dynamiki biegu, pułapu tlenowego oraz wskazówki na temat czasu regeneracji. Wbudowane profile aktywności dla rozmaitych sportów pozwolą Ci trenować jeszcze skuteczniej. Zegarek pozwala trenować między innymi: biegi przełajowe, pływanie, bieganie, jazdę na rowerze, trekking, wiosłowanie, narciarstwo przełajowe, a także wiele innych. Należy wspomnieć też o tym, że jest on wyposażony w szczegółową nawigację, która zawsze doprowadzi Cię do celu najlepszą drogą.

Sending
User Review
0 (0 votes)