Garmin Striker Plus 4CV – niezawodna echosonda wędkarska

Garmin Striker Plus 4CV – niezawodna echosonda wędkarska

8 czerwca, 2020 Off By RafGaj

Jeśli Twoją pasją jest wędkarstwo to z pewnością wiesz, jak ważną rolę odgrywa wysokiej jakości sprzęt. Garmin Striker Plus 4CV to niezawodna echosonda wędkarska, która posiada wiele przydatnych funkcji. W dzisiejszym artykule pragniemy przedstawić Wam garść informacji na temat tego urządzenia. Serdecznie zapraszamy!

Echosonda, która zwiększy Twoją skuteczność

Garmin Striker Plus 4CV to produkt, który jest wyposażony w przetwornik GT20-TM oraz oprogramowanie Quickdraw Contours. Dzięki nim z łatwością można tworzyć oraz składować mapy z izobatami. Moduł GPS w tym modelu pozwala z kolei na oznaczanie dowolnych punktów, a także tworzenie tras. Echosonda ta posiada ponad 4 calowy ekran, który jest wytrzymały i czytelny nawet w pełnym słońcu. Jeśli chodzi o interfejs użytkownika to jest on na tyle intuicyjny, że z obsługą poradzą sobie nawet osoby starsze i niezaznajomione z nowymi technologiami.

Obiekt westchnień każdego wędkarza

Echosonda wędkarska Garmin Striker Plus 4CV to produkt, dzięki któremu można na żywo podglądać to co dzieje się pod wodą. Dzięki niej poznasz strukturę dna oraz zobaczysz znajdujące się w wodzie obiekty. Wszystko to dzięki technologii CHIRP ClearVü, w którą jest wyposażona ta wersja. Łowienie ryb jeszcze nigdy nie było tak proste! Sprawdź i przekonaj się sam.

garmin striker plus 4cv
Sending
User Review
0 (0 votes)