Głośnik bluetooth Tracer – duży i wygodny

Głośnik bluetooth Tracer – duży i wygodny

13 grudnia, 2019 Off By KarBar

Głośnik bluetooth Tracer pozwoli Ci słuchać ulubionej muzyki w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Możesz to robić z laptopa, odtwarzacza MP3 a nawet ze smartfona – każdy sposób jest dobry by posłuchać ulubionych utworów!

Głośnik bluetooth Tracer czyli 6 Watt RMS

Głośnik bluetooth Tracer pozwala również na radość odtwarzania muzyki! Dzięki używaniu takiej technologii nie ma problemu poplątanych kabli. Jeśli często zdarzyło ci się, że kabel był uszkodzony, to wtedy warto pomyśleć o bezprzewodowym odtwarzaniu muzyki, tak by nigdy nie borykać się z uszkodzonym kablem przy wtyczce. Brak plączących się kabli nie będzie problemem. Nie zahaczymy o niego i nie wyrwiemy kabla z gniazdka np. telefonu. Często się to zdarza, gdy w trakcie radosnego użytkowania np. telefonu ze słuchawkami wyrwiemy kabel przerywając np. laptop. To okropne, a Głośnik bluetooth Tracer pozwoli na uniknięcie tej technologicznej katastrofy.

Moduł Bluetooth

Głośnik ten jest sporych rozmiarów, co ma swoje konsekwencje. Jedną z nich jest fakt, że posiada czyste i przyjemne brzmienie. Do tego duży głośnik posiada mocne i czyste basy. Sprawia to, że bardzo przyjemnie się go słucha. Czyste basy często czujemy aż w żołądku!

Bluetooth głośnik soundbar tracer nino
Głośnik bluetooth Tracer działa z każdym urządzeniem wyposażonym w specjalne wejście o wielkości 3,5 mm lub w moduł Bluetooth. Oznacza to, że na dobrą sprawę, każdy może używać tego głośnika!

Sending
User Review
0 (0 votes)