Czy hulajnoga elektryczna Ninebot ES4 to model dla Ciebie?

Czy hulajnoga elektryczna Ninebot ES4 to model dla Ciebie?

18 marca, 2020 Off By JusPod

Marka ninebot od lat zachwyca pasjonatów eko jazdy miejskiej! Hulajnoga elektryczna ES4 to model który zdobył ogromną popularność i zaufanie wśród sceptyków tańszych modelów. Na szczęście, sprzęt doskonale sprawdza się w użytku miejskim; może również posłużyć na mniej utwardzonych gruntach.

Hulajnoga do zadań specjalnych

Model za który zapłacisz mniej niż trzy tysiące, dysponuje silnikiem o mocy 300W. Osiągi sprzętu wynoszą 30 km/h. Woltaż to aż 36 V. Warto wyróżnić również baterię wewnętrzną. To aż 10,4 Ah, z ładowaniem litowo-jonowym. Model można naładować w czasie 5-7 godzin co umożliwi przejazd na dystansie ponad 40 kilometrów.  Hulajnoga elektryczna Ninebot ES4 jest łatwa w obsłudze, zwrotna i dostosowana do potrzeb szczupłych i nieco tęższych osób. Pozwala na swobodną jazdę dla osób o wadze nie przekraczającej 100 kg.

Lekka hulajnoga elektryczna ninebot es4.

Ninebot ES4 – czy to dobry zakup?

Dodatkowym ułatwieniem, w szczególności w przypadku najmłodszych, jest możliwość regulowania wysokości rączki. Czarny, w pełni bezpieczny model z punktami świetlnymi, zapewnia najlepszą ochroną podczas jazdy miejskiej. Hulajnoga elektryczna Ninebot ES4 sprawi radość młodym, niewprawionym jeszcze użytkownikom i tym, którzy poszukują mniejszego, składanego zamiennika klasycznego, większego modelu. Dzięki lekkim kółkom o średnicy 20 centymetrów z amortyzacją, pokonasz brukowane i nierówne nawierzchnie bez kłopotu. Model świetnie sprawdzi się rekreacyjnie – podczas rodzinnego weekendu z najbliższymi oraz jako środek transportu miejskiego, jako zamiennik samochodu czy komunikacji miejskiej.

Sending
User Review
0 (0 votes)