Hulajnoga elektryczna Speedway Mini 4 Pro

Hulajnoga elektryczna Speedway Mini 4 Pro

25 lutego, 2020 Off By JusPod

Lekka i zwrotna. Dodatkowo – w doskonałej cenie. Jeśli szukasz lekkiego sprzętu miejskiego, który nie będzie sprawiał Ci kłopotu na dłuższych trasach, koniecznie zapoznaj się z tym niezwykle interesującym modelem!

Specyfikacja techniczna sprzętu

Hulajnoga elektryczna Speedway Mini 4 Pro zachwyca już od pierwszego spotkania! Wszystko za sprawą lekkiego, pięknie wykonanego, czarnego korpusu. Osadzona na dwóch, standardowej wielkości kołach, ze zwrotną rączką i stopką blokującą. Maksymalna prędkość urządzenia to 25 km/h (który, pod odblokowaniu, można zwiększyć do 45). Stosunkowo lekki model (17-kilogramowy) można złożyć i zapakować do dedykowanego pokrowca.  Hulajnoga elektryczna Speedway Mini 4 Pro firmy Minimotors doskonale sprawuje się w jeździe miejskiej, choć równie dobrze radzi sobie na mniej utwardzonej powierzchni.

Przetestuj już dziś - hulajnoga elektryczna speedway mini 4 pro.

Hulajnoga elektryczna Speedway Mini 4 Pro – jak sprawuje się ten model?

W zależności od preferencji, użytkownik może zwiększyć swoją prędkość i pojemność akumulatorową, kupując większy wkład. Dzięki niemu produkt doskonale sprawdzi się nawet na jednym ładowaniu. Hulajnoga elektryczna Speedway Mini 4 Pro  to niezawodny model dla tych, którzy cenią sobie swobodną jazdę, niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych. Zapewni doskonałą zabawę młodym i starszym użytkownikom oraz wszystkim tym, którzy potrzebują zamiennika samochodów osobowych. Już dziś sięgnij po ten ekologiczny pojazd i ciesz się z komfortowej jazdy, bez obaw o zanieczyszczenie środowiska.

Sending
User Review
0 (0 votes)