Hulajnoga Meteor XTR – moc i styl

Hulajnoga Meteor XTR – moc i styl

23 sierpnia, 2020 Off By JusPod

Jeśli nie w głowie Ci spokojne wyprawy na hulajnodze elektrycznej, koniecznie wybierz dla siebie niezawodny sprzęt pozwalający na naukę niezwykłych tricków i ciekawych figur, których nie wykonasz z użyciem zwykłego dwukołowca. Dlaczego to właśnie hulajnoga Meteor XTR zachwyca swoich użytkowników?

Czym kusi nowoczesna hulajnoga?

Lekka (bo ważąca zaledwie 3,9 kg), zwrotna, z doskonałym systemem trakcji, opiera się na parze półtwardych kół o średnicy 110 mm. Te doskonale kontrolują i stabilizują podłoże w taki sposób, byś, nawet na nierównej nawierzchni, cieszył się doskonałą pracą sprzętu. Hulajnoga Meteor XTR posiada wygodną, zwrotną kierownicę zwieńczoną gumowymi rączkami. Ta posiada dodatkowe stery umożliwiające doskonałą kontrolę, nawet przy zwiększonej prędkości.

Hulajnoga meteor XTR: niezbędnik podróży.

Hulajnoga Meteor XTR – sprzęt dla zaawansowanych użytkowników

Niewątpliwie, nie jest toi urządzenie przeznaczone do nauki jazdy na „elektryku”. Hulajnoga Meteor XTR została zaprojektowana z myślą o osobach, które już dawno poznały możliwości klasycznego pojazdu i poszukują sprzętu, który zachwyci zupełnie nowymi rozwiązaniami. Specjalny moduł hamulcowy umieszczony w tylnej części korpusu i specjalne, zintegrowane steru umożliwiają wykonywanie bezpiecznych obrotów i ewolucji na większą skalę. Przy tym wszystkim, hulajnoga Meteor XTR zachwyca swoim wyjątkowym, opływowym kształtem i niezapomnianym designem, który znajduje coraz szersze grono pasjonatów.

Jeśli szukasz niezawodnego sprzętu w wersji pro, koniecznie przetestuj ją na własny sposób!

Sending
User Review
5 (1 vote)