Jak zaktualizować iOS?

Jak zaktualizować iOS?

17 stycznia, 2020 Off By JusPod

Cykliczne odnawianie systemu operacyjnego – zarówno w przypadku urządzeń mobilnych, jak i sprzętu elektronicznego , jest podstawą sprawnego, dobrego działania każdego z nich. Programiści, dzięki pogłębianej wiedzy i wskazówkom użytkowników, mają szansę poprawić wszelkie bolączki i problemy, z którymi możemy spotkać się w czasie korzystania z systemu. Niestety, nie zawsze wiadomo, jak zaktualizować iOS i inny system operacyjny.

Dlaczego tak rzadko aktualizujemy urządzenia mobilne?

Bardzo często ignorujemy powiadomienia o nowej wersji systemu i niechętnie instalujemy ją – nierzadko przez wzgląd na niski poziom pamięci wewnętrznej. Innym razem – brak dostępu do sieci bezprzewodowej lub, po prostu, niedostatkiem czasu. Coraz częstszym rozwiązaniem producentów jest przymusowe planowanie aktualizacji nocą. Jeśli zastanawiasz się, jak zaktualizować iOS szybko, best utraty danych, zapraszam do mojego krótkiego tutorialu!

Zastanawiasz się jak zaktualizować iOS?

Jak zaktualizować iOS – krok po kroku

Teraz, w kilku prostych i szybkich krokach, przedstawię, w jaki sposób, poprawnie, przeprowadzić takie działania.

  1. Po pierwsze – zabezpiecz się! Należy utworzyć kopię zapasową plików – w chmurze bądź dysku, aby, przypadkiem, nie utracić ich podczas instalacji nowego oprogramowania.
  2. Podłączamy telefon do ładowania – aby zapewnić niezbędną ilość energii do przeprowadzenia działań. Instalacja może być bardzo energochłonna, więc lepiej nie pomijać tego kroku.
  3. Połącz się z siecią Wi-Fi  (aby nie tracić internetu mobilnego – pobieranie aktualizacji może wykorzystać sporą liczbę transferu).
  4. Jak zaktualizować iOS najszybciej – udaj się do ustawień technicznych telefonu i wybierz pole aktualizacji. Zatwierdź wszelkie zgody użytkownika i poczekaj aż system zrestartuje się sam.
Sending
User Review
0 (0 votes)