Kurs robotyki – jakie możliwości daje Twojemu dziecku?

Kurs robotyki – jakie możliwości daje Twojemu dziecku?

26 maja, 2020 Off By PrzLat

Współczesne metody nauczania dzieci, aby były najbardziej efektywne, potrzebują innowacji. Nauczyciele dwoją się i troją, aby znaleźć odpowiedni sposób na zaciekawienie swoich uczniów tematyką zajęć. Za sprawą postępu technologicznego współczesne dzieci mają znacznie większe wymagania od tych nieco starszych. Dlatego też niezwykle ważne jest znalezienie złotego środka, który połączy przekazywanie wiedzy z interaktywnością. Jedną z możliwości jest kurs robotyki, dzięki któremu dziecko będzie miało okazję rozwinąć nowe zainteresowania.

Wpłyń na zainteresowania swojego dziecka, zapisując je na kurs robotyki

Robotyka, choć brzmi niezwykle poważnie, to może być ciekawą formą rozwoju zainteresowań dziecka. Za sprawą połączenia nauki z zabawą można w bardzo przystępny sposób zaznajomić się z tajnikami matematyki, fizyki oraz różnych algorytmów. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni kurs robotyki dla Twojego dziecka. W Robo Camp wśród dostępnych zajęć mamy do wyboru różne warianty dostosowane do wielu grup wiekowych. Szkolenia posiadają też odmienne zagadnienia, dzięki czemu dziecko może wybrać coś, co najbardziej je interesuje.

Kurs robotyki może stanowić szansę na lepszy start

Kurs robotyki to inicjatywa, która może zapewnić dziecku dobry start w przyszłość. Zajęcia te rozwijają umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, a także stymulują wyobraźnię przestrzenną. Dzięki temu dziecko w przyszłości nie powinno mieć problemów w szkole z pewnymi zagadnieniami, ponieważ miało okazję się z nimi zapoznawać od najmłodszych lat. Każda lekcja przeprowadzana jest przez wykwalifikowanego instruktora, który odpowiednim podejściem i doświadczeniem potrafi wzbudzić ciekawość nawet u najbardziej wymagających dzieci.

Kurs robotyki z wykorzystaniem klocków

Szkolenie prowadzone jest z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi do programowania dostosowanych do najmłodszych oraz znanych wszystkim klocków LEGO. Materiały multimedialne w łatwy sposób umożliwią zrozumienie z pozoru trudnych zagadnień z dziedziny robotyki. Zajęcia te mogą być doskonałym uzupełnieniem dla przedmiotów szkolnych, oraz stanowić alternatywę spędzenia wolnego czasu z dzieckiem. Omawiane kursy są pewnego rodzaju szansą dla dzieci na lepszy start w przyszłość oraz wzbudzenia zainteresowań. Ich skutkiem w przyszłości mogą być np. studia inżynierskie. Po zakończeniu serii szkoleniowej dziecko otrzyma specjalny certyfikat, który będzie dowodem na uzyskane umiejętności i możliwością na stworzenie wyjątkowego portfolio już od najmłodszych lat.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i placówek oświaty

Kursy robotyki prowadzone są w małych grupach, aby móc poświęcić jak najwięcej czasu każdemu dziecku i odpowiedzieć na wszelkie pytania podczas wykonywanych czynności. Ponadto decydując się na wzięcie udziału w projekcie rodzic wraz z dzieckiem otrzymuje dostęp do szerokiej bazy interaktywnych instrukcji, materiałów wideo oraz pomocy ze strony wykwalifikowanych instruktorów. Oferty skierowane są nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do placówek oświaty. Nawet przedszkole, czy też szkoła, do którego uczęszcza Twoje dziecko może wziąć udział w zajęciach robotyki dla uczniów.

Sending
User Review
0 (0 votes)