Leasing ekstrudera – jak założyć zakład wulkanizacyjny?

Leasing ekstrudera – jak założyć zakład wulkanizacyjny?

27 grudnia, 2019 Off By WojUrb

Szukasz atrakcyjnej oferty na leasing ekstrudera? Urządzenia do bieżnikowania opon to jedno z wielu specjalistycznych urządzeń, jakie możesz sfinansować umową leasingową. Jest to więc świetny sposób na rozpoczęcie lub rozwinięcie swojego biznesu. Klimat panujący w Polsce sprzyja tego rodzaju usługom. Z racji na to, że w ciągu roku pogoda zmienia się diametralnie, a kierowcy muszą dostosowywać ogumienie swoich aut kilka razy do roku, usługi wulkanizacyjne cieszą się sporym powodzeniem.

Leasing ekstrudera. Ile to kosztuje?

leasing ekstrudera do oponUrządzenia wymieniające bieżnik na oponach mogą sporo kosztować. Jedna z ofert, jaką w niedawnym czasie obsługiwaliśmy, opiewała na ponad 1,5 miliona euro. W jej ramach wzięto leasing ekstrudera oraz dwóch pras do bieżnikowania. Przy ustalaniu umowy skupiliśmy się na tym, aby zagwarantować możliwie niskie raty za leasing. Miało to umożliwić, aby sprzęt sam na siebie zarabiał, a inwestycja w miarę szybko się zwróciła. Dobrym pomysłem było tutaj rozłożenie rat aż na 6 lat.

Waluta do spłaty leasingu

Sporo kłopotów przy umowie przysporzyły waluty. Leasing ekstrudera i całej linia były w euro, zaproponowaliśmy jednak klientowi, aby spłacał raty w złotówkach. Taka decyzja miała uchronić go przed wahaniem cen waluty, tak jak to było w przypadku franka szwajcarskiego. W momencie bowiem, kiedy kurs euro poszedłby do góry, płacąc nominalnie tą samą kwotę (w euro), de facto miesięczna rata mogłaby również poszybować w górę, co naraziłoby klienta na stratę, a w najgorszym wypadku zagroziło jego płynności finansowej.

Sending
User Review
0 (0 votes)