Migracja do chmury – Sposób na szybszy time to market

Migracja do chmury – Sposób na szybszy time to market

20 kwietnia, 2022 Off By piotrek-adm

Z roku na rok obserwujemy coraz szybszy rozwój technologiczny, który zauważalny jest praktycznie w każdej branży. Więcej firm decyduje się na cyfryzację swoich zasobów. Proces migracji danych do chmury powinien zostać przeprowadzony przez wyspecjalizowaną firmę z odpowiednimi kompetencjami. Taką firmą jest właśnie Polcom, który posiada wieloletnie doświadczenie w usługach cloud computingu.

Dlaczego warto zdecydować się na migrację do chmury?

Proces migracji do chmury niesie za sobą wiele korzyści. Pierwszą z nich jest budowanie przewag konkurencyjnych, które wymagają dostępu do nowoczesnej technologii. Chmura obliczeniowa charakteryzuje się elastycznością, skalowalnością, niezawodnością oraz odpowiednim poziomem bezpieczeństwa. Nie wymaga dodatkowych inwestycji w kosztowny sprzęt oraz licencje. Można dostosować ją do bieżących potrzeb biznesowych, bez konieczności budowania wyspecjalizowanego zespołu IT.

migracja do chmury

W jaki sposób zmigrować swoje IT do chmury

Migracja do chmury to złożony proces w ramach, którego zostają przenoszone środowiska informatyczne, będące motorem napędowym większości przedsiębiorstw. Do procesu migracji należy przygotować się z odpowiednim wyprzedzeniem. Należy zadbać o aspekty związane z bezpieczeństwem i ciągłością działania biznesu. W trakcie procesu migracji Polcom zapewnia kompleksową pomoc oraz asystę techniczną doświadczonych specjalistów.

Sending
User Review
0 (0 votes)