Nowa powieść “Wyrwa” Chmielarz znów zaskakuje – ebook

Nowa powieść “Wyrwa” Chmielarz znów zaskakuje – ebook

12 czerwca, 2020 Off By MagWsz

Dla wszystkich fanów twórczości Wojciecha Chmielarza mamy dobrą wiadomość. Do kupienia jest już jego nowa powieść, dowiedz się o niej więcej.

“Wyrwa” to nowy thriller psychologiczny

Wojciech Chmielarz powraca z zaskakującą powieścią pt.”Wyrwa”. Historia ta opowiada o losach dwóch mężczyzn, którzy kochali tą samą kobietę. Połączy ich śmierć ukochanej, która skrywa wiele tajemnic. Opowieść ta może mocno nas wzruszyć, ponieważ przepełniona jest poczuciem straty i głuchej rozpaczy. Książka może dać nam wiele do myślenia, zwłaszcza na temat wpływu naszych życiowych błędów na dalsze losy. Pozycja “Wyrwa” Chmielarza została ciepło przyjęta przez czytelników oraz krytyków, dlatego warto zaopatrzyć się w nią na urlop czy długie wieczory. 

Gdzie kupić książkę?

Obecnie dostępna jest ona w wielu punktach sprzedaży-stacjonarnie oraz przez internet. Po wpisaniu frazy “wyrwa chmielarz” w wyszukiwarce, otrzymamy wiele wyników z możliwością zakupu książki w bardzo atrakcyjnych cenach. Kupując powieść online mamy jeszcze jedno udogodnienie, możemy wybrać ją w wielu wersjach tzn. audio lub elektroniczną. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Z roku na rok przybywa fanów czytania za pomocą specjalnych czytników. Natomiast audiobooki to najlepsi kompani na długie podróże czy sprzątanie.

Sending
User Review
0 (0 votes)