Nowoczesny smartfon Huawei P40 Lite

Nowoczesny smartfon Huawei P40 Lite

17 lipca, 2020 Off By JJ

Huawei P40 Lite posiada akumulator o imponująco dużej pojemności i obsługuje superszybki Huawei SuperCharge 40W. Huawei P40 Lite – jest to EMUI 10 oparty na systemie operacyjnym Android 10. Uwagę przyciąga także wersja kolorystyczna obudowy. Co jeszcze wartoi wiedzieć o tym modelu telefonu?

Specyfikacja techniczna Huawei P40 Lite

Technicznie rzecz biorąc, seria P40 jest drugą bez usługi Google Mobile Services (GMS) po Mate 30 Pro. Huawei P40 Lite ma nie tylko blok pionowy z kamerami, ale wykorzystuje gorący trend ostatnich czasów. Tutaj cztery kamery są montowane w kwadratowym bloku z zaokrąglonymi narożnikami. Nie wygląda na masywny, wręcz przeciwnie, jest całkiem schludny. Na samej górze mamy głośnik słuchawkowy, czujniki światła i zbliżeniowe, a w rogu kamerę selfie. Nie ma tu żadnej diody LED dla powiadomień.

Huawei P40 Lite – dodatkowe informacje

Po prawej stronie Huawei P40 Lite znajdują się przycisk głośności i przycisk zasilania, połączone z czytnikiem linii papilarnych. Po lewej stronie znajduje się slot na dwie karty NanoSIM, z których jedna może być zastąpiona kartą pamięci, ale tylko kartą Nano Memory, która została opracowana przez samego Huawei. Konfiguracja przycisków jest bardzo dobra. Skaner linii papilarnych, wbudowany w przycisk zasilania, jest wygodny w użyciu podczas trzymania urządzenia w prawej i lewej ręce. Przycisk głośności znajduje się również w wygodnym miejscu.

Sending
User Review
0 (0 votes)