Pace Pro – niezwykła funkcja w zegarkach Garmin

Pace Pro – niezwykła funkcja w zegarkach Garmin

9 listopada, 2021 Off By piotrek-adm

Każda nowa premiera zegarków zapowiada nie tylko nowy coraz to bardziej nowoczesny design, ale również możemy doświadczyć nowych funkcji. Nowoczesne zegarki prawie niczym nie odbiegają pod względem funkcjonalności od smartfonów, no może z wyjątkiem robienia zdjęć. Bez problemu możemy już zegarkami płacić, dzwonić czy smsować. Czym może zaskoczyć nas nowa odsłona zegarków Garmin? Jedną z nowych funkcji na pewno jest Pace Pro.

Co to jest Pace Pro i do czego służy ta funkcja?

Dzięki funkcji Pace Pro możemy kontrolować swoje tempo podczas pokonywanego dystansu. Jest to szczególnie przydatna funkcja podczas treningów biegowych na długie dystanse. Zegarek będzie nas prowadził jednym tempem przez cały dystans, przez co możemy uzyskać zaplanowany czas. Dystans możemy rozłożyć na segmenty, w których możemy zaprogramować oddzielne tempo jeśli mamy taką potrzebę. Zegarek będzie nas o wszystkim informował.

pace pro

Dodatkowe informacje

Funkcja Pace Pro umożliwia zaprogramowanie biegu w oparciu o gotowy już kurs czy wybrany dystans. Obsługa jest bardzo intuicyjna, wystarczy, że wybierzemy długość dystansu i założony czas w którym chcemy go pokonać. Następnie zegarek będzie nas informował o tym kiedy mamy przyspieszyć lub zwolnić. Dzięki wbudowanemu suwakowi mamy ułatwioną płynną regulację zegarka.

Sending
User Review
5 (1 vote)