Piłkarski Quiz pod Napięciem – sportowa rozrywka w Internecie

Piłkarski Quiz pod Napięciem – sportowa rozrywka w Internecie

24 listopada, 2020 Off By PrzLat

Sport to jedna z dziedzin naszego życia, która towarzyszy nam na wielu płaszczyznach. Oprócz cyklicznych wydarzeń transmitowanych w telewizji, czy też możliwości oglądania tej rozrywki na żywo, do głosu dochodzą przedstawiciele Internetu. Wszystko po to, aby przyciągnąć widzów do siebie. Nie inaczej działa firma bukmacherska Etoto, która od pewnego czasu tworzy formaty internetowe takie jak „W Ringu” czy „Piłkarski Quiz pod Napięciem„. Tym razem przyjrzymy się uważnie temu drugiemu programowi.

Sprawdź swoją piłkarską wiedzę i przystąp do internetowej rywalizacji z uczestnikami teleturnieju

Teleturniejowe formuły bardzo często wywołują wśród wielu widzów zainteresowanie, jednocześnie przyciągając sporą liczbę osób przed telewizory. Piłkarski Quiz pod Napięciem to sportowa odpowiedź na tego rodzaju rozrywkę. Program polega na zmaganiach drużyn składających się z futbolowych ekspertów z zakresu dziennikarstwa sportowego lub środowiska piłkarskiego. Drużyny mają do odgadnięcia 20 pytań z 4 różnych kategorii. Zwycięzcy otrzymują pamiątkowy puchar.

piłkarski quiz pod napięciem

Piłkarski Quiz pod Napięciem sportowe emocje w towarzystwie prądu

Rywalizację potęgują towarzyszące jej zasady. Każdy zawodnik posiada opaskę przewodzącą prąd, która w przypadku udzielenia błędnej odpowiedzi zostaje aktywowana. Dlatego też każdy z nich musi udzielić za każdym razem przemyślanej odpowiedzi. Piłkarski Quiz pod Napięciem dba także o bezpieczeństwo biorących udział zawodników. Dlatego też nad ich bezpieczeństwem czuwa profesjonalny ratownik medyczny. Program można obserwować co tydzień na kanale YouTube firmy Etoto.

Sending
User Review
0 (0 votes)