Private Cloud – usługa prywatnej chmury dla biznesu

Private Cloud – usługa prywatnej chmury dla biznesu

5 maja, 2021 Off By piotrek-adm

Dzięki usłudze Private Cloud zwiększą Państwo bezpieczeństwo cennych zasobów i danych przedsiębiorstwa. Rozwiązanie chmury prywatnej jest „szyte na miarę” i dopasowane do indywidualnych potrzeb biznesowych klienta. W ramach usługi otrzymują Państwo zoptymalizowane zasoby mocy obliczeniowej na wydzielonej platformie chmurowej, która stanowi podstawę do prawidłowego funkcjonowania dowolnej aplikacji lub bazy danych. Udostępniane środowisko jest w pełni skalowalne i zabezpieczone, co stanowi gwarancję ciągłości działania Państwa firmy.

Private Cloud - innowacja

Skorzystaj z usług firmy Polcom i bezpiecznie zmigruj swoje dane do Private Cloud

Firma Polcom od 30 lat świadczy kompleksowe usługi IT dla klientów biznesowych. Jako właściciel profesjonalnych ośrodków data center, od 10 lat stawia szczególny nacisk na bezpieczeństwo danych przetwarzanych w modelu cloud computing.

Na podstawie wieloletniego doświadczenia firma zyskała uznanie wśród wielu klientów z całego świata. Zespół specjalistów Polcom dba o najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo i ciągłość działania najbardziej wymagającego biznesu. Fundamentem świadczonych usług są dwa własne ośrodki przetwarzania danych znajdujące się na południu Polski, połączone ze sobą światłowodem. Polcom uznawany jest za jednego z liderów wśród firm świadczących usługi Private Cloud w Polsce. Potwierdzeniem najwyższej jakości i bezpieczeństwa są certyfikaty ISO 27001, ISO 27017 oraz ISO 9001.

Korzyści wynikające z Private Cloud

Korzystając z zasobów mocy obliczeniowej w modelu cloud computing, klient płaci jedynie za wykorzystane zasoby. Platforma chmurowa może być dowolnie skalowana i dostosowywana do obecnych potrzeb biznesowych klienta, bez konieczności zakupu kosztownych licencji oraz fizycznego sprzętu. W ramach świadczonej usługi, klient otrzymuje pełne wsparcie przedwdrożeniowe oraz powdrożeniowe, dzięki czemu może w pełni skupić się na podstawowej działalności biznesowej firmy.

Sending
User Review
0 (0 votes)