Raport praca zdalna 2019 – zobacz jak może wpłynąć na rok 2020!

Raport praca zdalna 2019 – zobacz jak może wpłynąć na rok 2020!

12 grudnia, 2019 Off By EwaSzc

Zajmujesz się rekrutowaniem pracowników na różne stanowiska? Zdania na temat pracy zdalnej i pracy biurowej są podzielone. Niektórzy twierdzą, że miejsce pracy ma wpływ na jej jakość i osiągane wyniki. Jesteś ciekaw jak to wygląda naprawdę? Przedstawiamy raport praca zdalna 2019, który dokładnie pokazuje jak przedstawiała się sytuacja z miejscem pracy w kończącym się roku. Czy może mieć on wpływ na rok 2020? Przekonaj się!

Raport praca zdalna 2019 – jakie informacje zawiera?

Raport przygotowany przez platformę rekrutacyjną Talent Place opisuje jakie wyzwania stoją na drodze wdrożeniu pracy zdalnej w różnorodnych organizacjach. Najczęściej wynikają one z braku wiedzy o sposobach wdrożeniu tego rodzaju pracy do swoich działalności. Ponad to pewne komplikacje wynikają z rosnących oczekiwań kandydatów, którzy coraz częściej wymagają umożliwienia pracy zdalnej. Raport praca zdalna 2019 opisuje, że dla wielu organizacji, to wielkie przedsięwzięcie, które jest trudne pod względem kontroli efektywności i motywacji pracowników, bezpieczeństwa danych a także wdrożeniu nowych narzędzi i technologii, mają na to wpływ także aspekty umów z pracownikami częściowo lub całkowicie zdalnymi. 

raport praca zdalna 2019 przygotowany przez talent place

Raport praca zdalna 2019 – standard w trybie pracy?

Artykuł Talent Place w czasie przygotowując raport praca zdalna 2019 pochylił się także nad zagadnieniem czy praca zdalna stanie się może obowiązującym standardem lub będzie wciąż uwarunkowana wyjątkowymi sytuacjami takimi jak choroba lub inne sytuacje sprawiające, że pracownik może uzyskać zgodę pracodawcy. Do badania zaproszono ponad 200 firm, które wprowadziły lub rozważają wprowadzenie pracy zdalnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat zapoznaj się z artykułem Talent Place i wynikami raportu!

 

Sending
User Review
0 (0 votes)