Rejestracja czasu pracy – Jeden z podstawowych modułów Luceos Smart

Rejestracja czasu pracy – Jeden z podstawowych modułów Luceos Smart

9 sierpnia, 2021 Off By piotrek-adm

Luceos Smart to kompleksowe oprogramowanie do usprawnienia zarządzania firmą serwisową i nie tylko. Składa się z kilkudziesięciu modułów, które klient może wybrać według swoich potrzeb i preferencji. Jednym z podstawowych i najczęściej wybieranych jest rejestracja czasu pracy. Ta funkcjonalność umożliwia precyzyjne raportowanie czasu pracy zespołu pracowników niezależnie od tego czy jest to pracownik serwisowy firmy czy też pracownik podwykonawcy.

rejestracja czasu pracy

Jak moduł rejestracji czasu pracy działa w praktyce?

Rejestracja czasu pracy od Luceos Smart jest wyposażona w funkcję start/stop, która znacznie ułatwia proces rozpoczęcia i zakończenia pracy. Uwzględnia takie aspekty jak dojazd do miejsca realizacji, wykonanie zlecenia, czas pracy nad danym zleceniem czy rodzaj aktywności pracy. Za pomocą systemu możemy, również zaraportować urlopy pracowników czy też zwolnienia chorobowe. Możemy, również umieścić informacje o przejechanym dystansie pracowników w czasie pracy, użytych pojazdów czy innymi ważnymi danymi, które możemy skonfigurować.

Monitorowanie czasu pracy

Warto zaznaczyć, że rejestracja czasu pracy oraz monitorowanie odbywa się w czasie rzeczywistym, a przesyłane dane mogą być natychmiast prezentowane i uwzględniane w raportach. Aplikacja umożliwia, również opcję korygowania czasu pracy pracownika. Dostęp do funkcji edytowania może być przyznany pracownikowi serwisowemu, kierownikowi jak i administratorowi systemu. Możemy uwzględniać, również informacje o przejechanym w trakcie pracy dystansie.

Sending
User Review
0 (0 votes)