Serwisy korporacyjne to świat firmy!

Serwisy korporacyjne to świat firmy!

20 grudnia, 2019 Off By KarBar

Serwisy korporacyjne mają na celu prezentowanie oferty firmy odpowiednio przygotowanym personom. Persony to nasi odbiorcy, modeli, których wcześniej omawiamy. Mogą to być klienci, partnerzy biznesowi, potencjalni pracownicy – słowem każdy, do kogo chcemy skierować jakiś komunikat i kto jest odbiorcą. Dlatego też nim stworzy się taki serwis należy przemyśleć personę i omówić szczegółowo koncepcję brandingową. Wszystko to jest szczegółowo zaplanowane i przygotowane!

 

Serwisy korporacyjne a digital branding

Agencja The story uwielbia przygotowywać Opracowlali bardzo precyzyjny i przemyślany proces, który angażuje wszystkich interesariuszy w zadanie tworzenia. Tworzy zarząd, marketing, IT, jak również inne osoby zainteresowane. Daje to poczucie pełnej kontroli tego, co za chwilę nastąpi, a to bardzo ważne. Nikt nie lubi oddawać swojego działa w obce ręce. Dzięki współpracy między korporacją a Agencją The Story serwisy korporacyjne posiadają wszystko, czego potrzebują i dostarczają dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny w danej korporacji.

 

Zadbaj o spójny wizerunek firmy!

 

Serwisy korporacyjne

Tego typu serwis musi być przydatny i użyteczny. Powinien być odpowiedzią na potrzeby informacyjne. Powinien odpowiadać na pytania każdego kto go używa. The Story projektuje seriwsy, które realizują konkretne scenariusze sytuacyjne i konkretne scenariusze wykorzystania. Scenariusze te wynikają z konkrement potrzeb danej firmy. Do tego dołączone są konkretne potrzeby danej persony, którą definiuje się jeszcze przed przystąpieniem do pracy nad serwisem.

Sending
User Review
0 (0 votes)