Smartwatch Amazfit GTR Aluminium Alloy Xiaomi

Smartwatch Amazfit GTR Aluminium Alloy Xiaomi

3 lipca, 2020 Off By JusPod

Czas, czas, czas… W języku kojarzony z pieniądzem, ciągle go gonimy bądź go nie mamy. Pomiar czasu decyduje o zmianie kalendarza; określa również porę na wykonanie pewnych obowiązków lub ich zakończenie. Żeby być na czas potrzebny jest… zegarek. Ale nie byle jaki. Koniecznie – smartwatch Amazfit GTR Aluminium Alloy Xiaomi któremu poświęcamy dzisiejszy wpis!

Smartwatch nie tylko na bieżnię

Chińska marka Xiaomi przygotowała coś specjalnego dla osób, które są aktywne fizycznie choć lubią formalny styl w modzie. Dodatek – smartwatch Amazfit GTR Aluminium Alloy Xiaomi odznacza się intrygującym designem i posiada eleganckie wykończenie. Wszystko po to, by zagwarantować użytkownikom najwyższą jakość i doskonałą wytrzymałość w szykownym korpusie. Osadzony na brązowo-czarnym pasku, z wyraźną, ciemną tarczą i odznaczającymi wskazówkami w kolorze czerwonym, prezentuje się doskonale w zestawieniu z koszulką polo i garniturem.

Precyzyjny smartwatch Amazfit GTR Aluminium Alloy Xiaomi.

Smartwatch Amazfit GTR Aluminium Alloy Xiaomi – co kryje w środku?

Urządzenie wyposażono w wyświetlacz AMOLED o mocy 1,39″. Na wierzchu umiejscowiono szkło Gorilla Glass 3 charakteryzujące się doskonałą odpornością na uszkodzenia, zabrudzenia i zarysowania. Smartwatch Amazfit GTR Aluminium Alloy Xiaomi posiada funkcję sprawdzania i wyświetlania pogody, lokalizacji GPS czy monitorowania snu. Co najważniejsze, jest wodoodporny, a pasek wykonano z mieszanki skóry i silikonu. Umieszczono na nim czujniki, które stale monitorują Twoje poczynania.

Sending
User Review
0 (0 votes)