System CloudA

System CloudA

10 września, 2020 Off By AgnSty

Lubimy upraszczać sobie życie. Sterujemy oświetleniem, ekspresem do kawy, odkurzaczem, a także telewizorem przez naszego smartfona. Dlaczego więc nie zarządzać przez niego… studiami? Właśnie w celu takiego ułatwienia powstał system CloudA, nowoczesny, zintegrowany i kompleksowy program Uczelni w Chmurze.

system clouda to sposób na kierowanie studiami z każdego miejsca świata

System Cloud jest systemem zarządzania uczelnią i sprawami studenckimi z każdego miejsca świata. Stworzony został przez Centrum Badań i Programowania, jednostkę Wyższej Szkoły Biznesu, w celu łatwego kontrolowania każdego aspektu toku studiów. Uczelnia w Chmurze gwarantuje prosty dostęp do zajęć online, interaktywnego uczestnictwa w zajęciach, wirtualnego dziennika i indeksu. Umożliwia również dostęp do obsługi prac dyplomowych, a także płatności i stypendiów, czy wniosków i podań. Ogranicza to równocześnie liczbę wizyt w dziekanacie, a także pozwala na komunikację z wykładowcami i innymi studentami.

Dodatkową korzyścią dla studentów jest to, że przez system CloudA mogą oni na bieżąco otrzymywać powiadomienia i aktualności z uczelni, mieć dostęp do Social Mediów, a także powiadomień push. Istnieje również możliwość wyboru dodatkowych kursów w sklepie CloudA. Dostępne są zaawansowane szkolenia z informatyki, psychologii oraz zarządzania, takie jak administracja danymi, audyty bezpieczeństwa, podstawy programowania i inżynierii oprogramowania, a także wiele innych, rozwijających np. umiejętności miękkie. Uczelnia w chmurze to świetny sposób dla każdego, kto nie może uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych lub planuje przemieszczanie się po różnych miejscach świata.

Sending
User Review
0 (0 votes)