Szyfrowanie danych – Wysoki poziom zabezpieczenia danych dla firm

Szyfrowanie danych – Wysoki poziom zabezpieczenia danych dla firm

24 grudnia, 2021 Off By piotrek-adm

Usługa szyfrowania danych oferowana przez Polcom jest adresowana do firm, które chcą mieć pewność, że ich dane nie trafią w niepowołane ręce. W dobie rozwoju cyfrowego bardzo ważne jest cyberbezpieczeństwo, ponieważ coraz częściej dochodzi do ataków hakerskich na przedsiębiorstwa z różnych branż w celu dokonania kradzieży kluczowych danych. 

Korzyści z szyfrowania danych w chmurze

  • Prosty dostęp – Nowe maszyny wirtualne mogą być uruchamiane bezpośrednio przez klienta, który decyduje, czy maszyna ma być zaszyfrowana czy nie.
  • Wysoki poziom zabezpieczenia danych – Dane przedsiębiorstwa są przechowywane na zabezpieczonych wirtualnych serwerach Polcom i są dostępne tylko dla uprawnionych osób.
  • Wysoka dostępność – Usługi Polcom i rozproszona infrastruktura chmury obliczeniowej zapewnia osiągnięcie najwyższego poziomu działania Twojego biznesu.

szyfrowanie danych

Własne ośrodki data center

Usługa szyfrowanie danych jest świadczona w oparciu o dwa nowoczesne ośrodki przetwarzania danych, połączone ze sobą światłowodem. Dzięki temu Polcom zapewnia niezawodne rozwiązania chmurowe, które charakteryzują się najwyższym poziomem jakości oraz bezpieczeństwa. Zapewniamy ciągłość działania systemów oraz aplikacji biznesowych.

Sending
User Review
0 (0 votes)