Cisco Catalyst 2960 – Wysokiej jakości Switch

Cisco Catalyst 2960 – Wysokiej jakości Switch

16 kwietnia, 2021 Off By piotrek-adm

Jeśli poszukują Państwo nowoczesnego rozwiązania do zarządzania siecią to idealnie sprawdzi się tutaj Cisco Catalyst 2960. Jest to urządzenie najczęściej stosowane w serwerowniach. Wyróżnia się wysoką jakością i bardzo atrakcyjną ceną. Balans ceny do jakości jest tutaj bardzo dobrze zachowany. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla dużych jak i mniejszych serwerowni. W asortymencie sklepu Comel znajdą Państwo, również elementy, które umożliwią wykorzystanie w pełni tego niezawodnego urządzenia.

cisco catalyst 2960 - tył urządzenia

Zalety Cisco Catalyst 2960

Urządzenie Cisco Catalyst 2960 posiada wiele zalet m.in.:

  • Jest bardzo intuicyjne w obsłudze – możemy bez problemu skonfigurować porty i połączenia wedle własnych potrzeb. Jest, również możliwość automatycznej konfiguracji,
  • Wysokie bezpieczeństwo – w naszych rozwiązaniach stosujemy zabezpieczenia przed kradzieżą adresów IPv6,
  • Wygoda w zarządzaniu – Switch wykrywa ewentualne błędy i jest prosty pod względem administracji,
  • Inteligentne funkcje – urządzenie zostało wyposażone w moduły energooszczędne obniżając zużycie prądu oraz minimalizujące transfer danych w sieci.

Jakie urządzenie wybrać?

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór Switchów Cisco Catalyst 2960 o różnych parametrach technicznych. Warto zaznaczyć, że switche są kompatybilne z innymi akcesoriami. Kompletując pełne wyposażenie jesteśmy w stanie wykorzystać pełen potencjał tego urządzenia. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w kwestii prawidłowego doboru switcha dostosowanego do potrzeb służymy pomocą.

Sending
User Review
0 (0 votes)