Urządzenia do pomiaru temperatury – Wysokie bezpieczeństwo dla pracowników oraz klientów

Urządzenia do pomiaru temperatury – Wysokie bezpieczeństwo dla pracowników oraz klientów

20 kwietnia, 2021 Off By piotrek-adm

Aktualna trudna sytuacja pandemii jaka panuje na świecie zmusza nas do stosowania odpowiednich zabezpieczeń, które zapobiegną rozwojowi koronawirusa. Jednym z takich sprzętów, które skutecznie nam w tym pomogą będą urządzenia do pomiaru temperatury ludzkiego ciała. Jest to bardzo skuteczny sposób na detekcję osób z podwyższoną temperaturą ciała, która może być symptomem zakażenia. Takie rozwiązania są skuteczne w miejscach, gdzie przebywa więcej ludzi m.in. lotniska, galerie handlowe, firmy, szpitale, obiekty sportowe, dworce, placówki edukacyjne, domy opieki społecznej.

Urządzenia do pomiaru temperatury

Zalety urządzeń do pomiaru temperatury

Oferowane przez Unicard urządzenia do pomiaru temperatury są bardzo łatwo integralne z systemami identyfikacji oraz rejestracji czasu pracy. Pomiar odbywa się w sposób bezdotykowy, dzięki czemu nie ma możliwości zakażenia się po przez dotyk. Pomiar wykonywany za pomocą tych urządzeń jest bardzo precyzyjny. System został wzbogacony o specjalną ochronę przed jakąkolwiek manipulacją przez czynniki zewnętrzne obrazu termowizyjnego.

Łatwa obsługa oraz duża oszczędność czasu

Czas pomiaru dla jednej osoby to zaledwie jedna sekunda. W ciągu godziny jesteśmy w stanie przeskanować nawet 700 osób. Pomiar odbywa się automatycznie bez konieczności ingerencji osób pośrednich. Urządzenia do pomiaru temperatury są bardzo proste w obsłudze. Montaż jest bardzo prosty oraz intuicyjny. W niektórych modelach jest możliwość montażu przy bramce obrotowej.

Sending
User Review
0 (0 votes)