Wyświetlacze LED – bogata oferta od DACPOL

Wyświetlacze LED – bogata oferta od DACPOL

23 kwietnia, 2021 Off By piotrek-adm

Technologia cały czas idzie do przodu, a wraz z nią ewoluują poszczególne branże. Nie inaczej jest w kwestii reklam, które widzimy na ulicy, billboardów czy tablic informacyjnych. Teraz coraz częściej zamieniane są na wyświetlacze LED, ze względu na lepszą czytelność jak i również wbrew pozorom są bardzo energooszczędne. W ofercie firmy DACPOL znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości wyświetlaczy wykonany z diod LED dostosowanych do Państwa potrzeb. 

Zastosowanie wyświetlaczy LED 

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej wyświetlacze LED mogą pełnić funkcję reklamową jak i informacyjną. Jednakże ich zastosowanie jest dużo szersze. Często możemy się z nimi spotkać w takich miejscach jak stadiony, dworce, autobusy, przystanki autobusowe, urzędy, centra logistyczne. Oferowane przez DACPOL wyświetlacze są kompatybilne z dowolnymi urządzeniami sterującymi oraz pomiarowymi. Są wykonane z wysokiej jakości komponentów i mogą funkcjonować nawet w temperaturach od -20 do +55 stopni Celsjusza. 

wyświetlacze led - wskaźnik

Na co zwracać uwagę podczas wyboru urządzenia?

Aby zdecydować się na właściwy wyświetlacz LED musimy wziąć pod uwagę kilka czynników. Pierwszym z nim jest wielkość naszego wyświetlacza, powinna być odpowiednia pod względem tego co chcemy przekazać naszym odbiorcom i z jakiej odległości ma być widoczna informacja. Kolejną kwestią jest sposób montażu, czyli miejsce gdzie będzie umiejscowiony wyświetlacz. Kolejnym ważnym czynnikiem są warunki atmosferyczne w jakich będzie pracowało urządzenie.

Sending
User Review
0 (0 votes)