Xiaomi Mi 11 Pro z  bezramkowym ekranem!

Xiaomi Mi 11 Pro z bezramkowym ekranem!

26 kwietnia, 2021 Off By karkna

Xiaomi Mi 11 Pro to telefon, który urzeknie Cię świetnym bezramkowym ekranem i innymi funkcjonalnościami. Szukasz telefonu dla siebie, który spełni wysokie oczekiwania? Ten model jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź, czym się charakteryzuje i znajdź go na Ceneo w najlepszej cenie!

 

Xiaomi Mi 11 Pro o najlepszej rozdzielczości!

Model Xiaomi Mi 11 Pro jest znakomity pod kątem ekranu. Bardzo szeroki wyświetlacz, o wysokiej rozdzielczości WQHD+ przy zachowaniu odświeżania na poziomie 120 Hz. Ten poziom dorównuje innym telefonom nawet z najwyższego przedziału cenowego. Model procesora to Qualcomm Snapdragon 888. Z Telefon posiada z tyłu trzy wbudowane aparaty cyfrowe. Główna kamera ma rozdzielczość 50 Mpix oraz światło f/1,95. Aparat szerokokątny ma 13 Mpix oraz światło f/2.4. Trzeci teleobiektyw peryskopowy ma rozdzielczość 8 Mpix oraz 5-krotne przybliżenie optyczne. Zoom cyfrowy 120x. Telefon szybko się ładuje, a jego pojemność baterii to 4500mAh.

Xiaomi Mi 11 Pro o ciekawym designie

Model Xiaomi Mi 11 Pro jest to także model bardzo atrakcyjny dla oka. Jego bezramkowy wyświetlacz przyciąga wzrok i nadaje nowoczesnego wyglądu. Dodatkowo jest dostępny w trzech ciekawych wersjach kolorystycznych – pudrowym filetowym, czarnym oraz lekko zielonym. Każdy dopasuje model do swoich preferencji oraz gusta. Sprawdź więcej informacji na temat specyfikacji telefonu i znajdź najlepszą cenę na Ceneo. Ten telefon to funkcjonalność, styl i praktyczność w jednym!

Sending
User Review
0 (0 votes)