Xiaomi Mi Watch – czym zachwyca urządzenie?

Xiaomi Mi Watch – czym zachwyca urządzenie?

23 sierpnia, 2020 Off By JusPod

W świecie gadżetów i nowinek technologicznych w ostatnich latach przewija się enigmatyczna nazwa smartwatch. Dziś już chyba nie dziwi – podobnych produktów wyrasta jak grzybów po deszczu, a, jak wiadomo, urodzaj nie zawsze jest doskonałym doradcą. Właśnie dlatego należy dokładnie zgłębić tematykę i dowiedzieć się, co to jest smartwatch i do czego służy. Pretekstem do dzisiejszego wpisu jest urządzenie Xiaomi Mi Watch które pozwoli przeprowadzić test praktyczny. Gotowi? – Zaczynamy!

O smartwatchu słów kilka

Czasy kiedy telefony służyły do wykonywania połączeń a zegarki – do odmierzania czasu, bezpowrotnie minęły. Producenci tworzą zupełnie nowe, rozwinięte i zaawansowane technologie dzięki którym użytkownicy mogą zapisywać i gromadzić dane, zestawiać je i analizować poprzez naciśnięcie określonego panelu. Smartwatche to takie urządzenia, które sprzężemy ze smartfonem. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi i możliwości umieszczenia na przegubie dłoni w sposób bezpieczny, jest przy nas niezależnie od sytuacji. Panel umożliwia zwykle sterowanie aparatem, sprawdzanie pomiarów GPS. Dokonuje również pomiarów efektywności treningu takich jak: prędkość, ilość wykonanych kroków bądź przemierzonych kilometrów. Umożliwia również swobodną komunikację – wysyłanie wiadomości SMS i telefonowanie.

Jak działa smartwatch Xiaomi Mi Watch?

Xiaomi Mi Watch – doskonały produkt za niewielkie pieniądze

Urządzenie Xiaomi Mi Watch uznaje się za nowoczesną wersję zegarka Apple Watch w zdecydowanie bardziej przystępnej cenie. Inteligentny sprzęt posiada prostokątny wyświetlacz o przekątnej 1,78 cala. Ekran AMOLED, którym pokryta jest bryła urządzenia, pozwala na swobodne korzystanie z dobrodziejstw sprzętu nawet podczas słonecznej pogody. Xiaomi Mi Watch posiada boczny panel menu pod postacią siatki, która ułatwia nawigację i gwarantuje znacznie efektywniejsze korzystanie z urządzenia. Produkt posiada kilka indywidualnych wariantów estetycznych.

Sending
User Review
0 (0 votes)