Zestawy mat i pianek wygłuszających

Zestawy mat i pianek wygłuszających

21 maja, 2020 Off By MagWsz

Systemy wyciszające w samochodzie czy domu pozwolą Ci skutecznie pozbyć się nieprzyjemnych odgłosów dobiegających z zewnątrz. Dowiesz się jak uzyskać doskonałą akustykę w pomieszczeniach.

Jakie zestawy mat i pianek wygłuszających wybrać?

Decyzja nie jest prosta, zwłaszcza że na obecnym rynku możemy znaleźć wiele interesujących produktów. Najczęściej spotkamy się z połączeniem mat butylowych z piankami gumowymi. To bardzo skuteczny dobór, który umożliwi nam pełną izolacje od wszelkich szumów, warkotów czy nawet wibracji i drgań. Są one również w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Po ich zamontowaniu odczujemy ogromną różnicę przebywając w samochodzie lub domu. Zestawy mat i pianek wygłuszających to doskonałe rozwiązanie w bardzo atrakcyjnych cenach.

wygłuszenie samochodu

Jak je montować?

Zestawy mat i pianek wygłuszających najczęściej są samoprzylepne. Wystarczy w takim wypadku oczyścić wybraną powierzchnię i przykleić produkt. Specjalną rolką rozprowadzamy równomiernie matę lub piankę. Jeśli zakupimy wariant bez samoprzylepności, musimy zakupić specjalny klej. Najlepiej w spray, wtedy po oczyszczeniu powierzchni spryskujemy miejsce i czekamy kilka sekund. Po tym czasie możemy umieścić produkt na wybranym miejscu. To bardzo szybkie oraz intuicyjne metody montażu. Możesz bez problemu wykonać je samodzielnie w swoim domu, samochodzie czy maszynie. Ich koszt również nie jest duży, a pozytywne skutki dla swojego komfortu odczujesz w parę chwil po instalacji.

Sending
User Review
0 (0 votes)