Acer Travelmate P645-S – Komputer do biura jak i użytku domowego

Acer Travelmate P645-S – Komputer do biura jak i użytku domowego

6 września, 2021 Off By piotrek-adm

Komputer Acer Travelmate P645-S świetnie sprawdzi się w obliczu pracy biurowej za sprawą mocnych komponentów i wielu innych pozytywnych aspektów wynikających np. z dłuższej pracy na baterii czy wyspowej klawiatury. Będzie to, również świetny wybór jeśli szukamy komputera do użytku domowego.

Komponenty komputera Acer Travelmate P645-S

Acer Travelmate P645-S został wyposażony w mocny procesor Intel Core i5, który jest niezwykle popularny za sprawą swojej niezawodności. Dodatkową zaletą tego komponentu jest na pewno cena, która nie jest wygórowana, a w zamian otrzymujemy na prawdę dobry procesor. W zależności od naszych potrzeb możemy wyposażyć procesor Intel Core i5 w większą ilość rdzeni. Standardowo otrzymujemy obsługę trybu turbo boost oraz pojemną pamięć podręczną L3. Kolejnym pozytywnym aspektem komputera Acer Travelmate jest układ graficzny na najwyższym poziomie. GPU Intel to przede wszystkim duża energooszczędność oraz zaawansowana technologia. Możemy tego doświadczyć podczas seansu filmowego, gdzie płynne działanie filmu i dźwięk jest na najwyższym poziomie.

acer travelmate p645-s

Dlaczego warto zdecydować się akurat na ten sprzęt?

Kolejnymi czynnikami, które biorą górę w wyborze komputera Acer Travelmate P645-S jest energooszczędna matryca TFT, która zapewni Ci gamę kolorów i odpowiednie kąty widzenia. Świetnie sprawdza się w pracy biurowej jaki podczas rozrywki w postaci oglądania filmów czy grania w gry.

Sending
User Review
0 (0 votes)