F1 2019 – zamień się w kierowcę ultraszybkiego bolidu

F1 2019 – zamień się w kierowcę ultraszybkiego bolidu

23 marca, 2020 Off By RafGaj

Pasjonujesz się wyścigami formuły 1 i uwielbiasz grać w gry na konsoli? Sprawdź koniecznie grę F1 2019, która pozwoli Ci zamienić się w profesjonalnego kierowcę bolida. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na temat tej fantastycznej gry.

F1 2019 – zmierz się z profesjonalnymi

F1 2019 to najnowsza gra, która jest kontynuacją serii posiadającej licencję Mistrzostw Świata Formuły1. Za jej produkcję odpowiada niezawodne brytyjskie studio Codemasters, które na swoim koncie ma wiele świetnych gier. W tej części rozwinięte są elementy rozrywki, które poznać można było we wcześniejszych grach z tego cyklu. Wzbogacono ją natomiast o wiele nowych elementów oraz tryby gry. Oficjalna premiera gry miała miejsce podczas austriackiego Grand Prix.

F1 2019

Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej gry?

W grze F1 2019 znaleźć można licencjonowane zespoły F1 oraz F2, realnych kierowców oraz prawdziwe tory. Wciel się w Roberta Kubicę, usiądź za kierownicą bolidu FW42 i zawalcz o mistrzostwo Grand Prix. Warto dodać, że w tej wersji pojawia się specjalny bolid, który został stworzony specjalnie na potrzeby gry. Jest on dostępny w trybie gry wieloosobowej, a za jego powstanie odpowiadają inżynierowie pod kierownictwem Rossa Brawna i Pata Symondsa.

Sending
User Review
0 (0 votes)