Aplikacja do mierzenia jakości powietrza w Garmin

Aplikacja do mierzenia jakości powietrza w Garmin

20 grudnia, 2021 Off By piotrek-adm

W Polsce okres jesienno-zimowy wiąże się z powtarzającym się problemem jakim jest smog. Dla osób uprawiających sport na zewnętrz jest to dość duży problem. Trening na zewnętrz w momencie, gdy poziom jakości powietrza jest poniżej normy wpływa negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Często taki wysiłek fizyczny kończy się drapiącym bólem gardła oraz bólem głowy. Rozwiązaniem na ten problem może być aplikacja do mierzenia jakości powietrza dostępna w zegarkach Garmin.

aplikacja do mierzenia jakości powietrza

Dlaczego warto pobrać aplikację do mierzenia jakości powietrza?

Podczas biegu nasze tętno jest coraz szybsze, a organizm potrzebuje się dotlenić wdychając coraz większą ilość powietrza wraz z tymi zanieczyszczeniami. Aplikacja do mierzenia jakości powietrza pomoże nam ocenić i sprawdzić czy możemy wykonać nasz trening na zewnętrz bez obaw o swoje zdrowie. Aplikacja pokazuje nam m. in. ciśnienie, temperaturę, wilgotność, poziom zanieczyszczenia, indeks jakości powietrza.

Jak pobrać aplikację na zegarek Garmin?

Pierwsze co musimy zrobić to zalogować się do aplikacji Connect IQ. Następnie wpisujemy w przeznaczonym do tego polu wyszukiwania produktu „pomiar jakości powietrza”. Wybieramy spośród dostępnych widżetów ten który nas interesuje i klikamy instaluj. Warto zaznaczyć, że do poprawnego działania aplikacji będzie potrzebny nam Internet oraz GPS.

Sending
User Review
0 (0 votes)