Cisco Asa 5585 – wysoki poziom bezpieczeństwa

Cisco Asa 5585 – wysoki poziom bezpieczeństwa

23 listopada, 2020 Off By milmix

Urządzenia z serii Cisco Asa 5585 to firewalle dające wysoki poziom bezpieczeństwa każdemu przedsiębiorstwu. Dzięki nim firmy chronione są przed niepożądanymi atakami z sieci. Cechują się one wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które sprawiają że ataki odpierane są w czasie rzeczywistym.

Co wyróżnia firewalle Cisco Asa 5585?

Opisywane przez nas firewalle Cisco Asa 5585 stosują technologię IPS, system VPN, zaporę ogniową i globalną korelację. Dzięki nim włamania mogą zostać odpierane poprzez przyspieszane sprzętowo procesory, karty bezpieczeństwa i moduły IPS. Użycie tego typu sprzętu w swojej firmie pozwoli Ci na łatwe wdrażanie sieci oraz aplikacji. Warto dodać, że wykorzystanow w nim także specjalny system, który pozwala na rozciąganie sieci pomiędzy partnerami biznesowymi i pracownikami, którzy pracują zdalnie.

Zalety urządzeń firmy Cisco

Urządzenia firmy Cisco to szanowany na całym świecie sprzęt, który cechuje się solidnymi konstrukcjami i znakomitymi parametrami. Cisco Asa 5585 to niezawodne firewalle, które filtrują zawartość sieci i warstw aplikacji, tak by zapewniać bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dzięki nim wdrożysz także ochronę antywirusową i będziesz mógł chronić się przed spamem i phishingiem. Do zalet sprzętu z tej serii zaliczyć można także możliwość blokowania wiadomości błyskawicznych i P2P. Jego funkcje mogą być na bieżąco dostosowywane do zmieniających się potrzeb firmy oraz zagrożeń, które mogą pojawić się w każdym momencie.

cisco asa 5585

Sending
User Review
0 (0 votes)