Backup danych w chmurze – Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Backup danych w chmurze – Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

29 września, 2021 Off By piotrek-adm

Nie od dziś wiadomo, że najcenniejszym kapitałem przedsiębiorstw są dane i wiedza know-how. Warto taki kapitał odpowiednio zabezpieczyć. Backup danych w chmurze to optymalne rozwiązanie od firmy Polcom, które pozwala na optymalizację kosztów w porównaniu z tradycyjnym modelem. Jest to rozwiązanie elastyczne i całkowicie dopasowane do potrzeb klienta. 

Dlaczego warto wdrożyć usługę backup danych w chmurze? 

Usługa zapewnia ochronę danych przed niepowołanym dostępem czy próbą manipulacji. Warto również wspomnieć, że w ramach usługi backup danych w chmurze macie Państwo pełną kontrolę nad swoim środowiskiem wirtualnym. To Państwo decydują, komu są udostępniane dane w chmurze. Dane przechowywane są w ośrodkach data center na terenie Polski, co również znacząco podnosi ich poziom bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania są szyte na miarę i dostosowujemy je do potrzeb klienta.

backup danych w chmurze

Dodatkowe informacje 

Backup danych w chmurze oferowany przez Polcom to rozwiązanie, które powstało w oparciu o komponenty wiodących dostawców oraz doświadczenie i wiedzę inżynierów. Jest to elastyczna usługa, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Polcom oferuje ciągły monitoring parametrów środowiska backupowego, w trybie 24/7/365 oraz zapewnia gwarantowany poziom usług potwierdzony osobną umową SLA. Zachęcamy do odwiedzenia strony www Polcom. 

Sending
User Review
0 (0 votes)