Budka akustyczna 2-osobowa – Idealna do pracy w biurze

Budka akustyczna 2-osobowa – Idealna do pracy w biurze

26 maja, 2021 Off By piotrek-adm

W każdym biurze powinno być miejsce w którym możemy się wyciszyć, przeprowadzić ważny telefon lub spotkanie biznesowe. Niestety większość biur wykonany jest w stylu open space. Nie jest to do końca dobre rozwiązanie ze względu na duży hałas, który panuje wokół. Wszyscy pracują w niemalże jednym miejscu, na wskutek czego trudno się skupić. Środowisko pracy powinno być zróżnicowane i wydzielone na strefy. Doskonałym rozwiązaniem dla biur, które borykają się z takim problemem jest budka akustyczna 2-osobowa.

Zalety budki akustycznej 2-osobowej


Warto zaznaczyć, że budka akustyczna 2-osobowa nie jest stałym elementem budynku, a należy do wyposażenia. Bez problemu możemy ją przemieścić w każdym momencie w inne miejsce. Jest to również dużo bardziej ekonomiczne rozwiązanie od przebudowy biura i wydzielenie specjalnych wyciszonych stref czy pomieszczeń. Budka może bez problemu posłużyć jako mała sala spotykań biznesowych, minibiuro czy chillroom. To mobilne pomieszczenie zapewni komfortowe warunki pracy dla 3 osób.

budka akustyczna 2-osobowa - biuro
Wyposażenie oraz funkcjonalności

W budce akustycznej 2-osobowej zawsze stosowane jest szkło hartowane, na życzenie klienta jest, również dostępny inteligentny system e-glass, dzięki któremu szkło zamienia się w jednej chwili w matowe. Wnętrze urządzone jest w nowoczesnym stylu z wysokiej jakości materiałów. Pomieszczenie jest automatycznie klimatyzowane.

Sending
User Review
0 (0 votes)