Co warto wiedzieć o zegarkach z serii Garmin Fenix 7?

Co warto wiedzieć o zegarkach z serii Garmin Fenix 7?

19 lipca, 2022 Off By GO

Przedsiębiorstwo Garmin słynie z produkcji innowacyjnego sprzętu elektronicznego. Największą popularnością cieszą się nawigatory oraz inteligentne smartwatche. Wśród zegarków jedną z polecanych serii jest Garmin Fenix 7. Jeśli chcesz wiedzieć, czym wyróżniają się urządzenia z tej kolekcji, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Czym wyróżniają się zegarki Garmin Fenix 7?

Są to smartwatche najnowszej generacji, wyposażone w liczne udogodnienia dla użytkowników. Dają możliwość dostępu do systemów nawigacji satelitarnej i informacji o aktualnym stanie zdrowia. Dzięki nim w łatwy sposób sprawdzisz swoje tętno, puls oraz statystyki treningowe. Zegarki Garmin Fenix 7 posiadają wbudowane aplikacje sportowe, dzięki czemu trening, jazda na rowerze, górskie wędrówki, jazda na nartach czy gra w golfa będą bardziej przyjemne i wydajne. Dodatkowe funkcje surfingowe pozwalają nagrać każdą pokonaną falę. Urządzenia posiadają możliwość płatności zbliżeniowych, odtwarzają ulubioną muzykę z telefonu oraz wysyłają komunikaty, powiadomienia i alerty z urządzeń mobilnych.

garmin fenix 7

Budowa zegarków z serii Fenix 7

Smartwatche Garmin Fenix 7 zbudowane są z dotykowego wyświetlacza i przycisków sterujących, ramki ze stali nierdzewnej oraz wodoodpornej obudowy. Wygodny pasek wyposażony jest w czujnik tętna. Istnieje możliwość wyboru wielu wersji kolorystycznych pasków i tarczy. Bateria jest w stanie wytrzymać aż tydzień bez konieczności ładowania, dzięki nowoczesnej technologii ładowania za pomocą energii słonecznej.

 

Sending
User Review
0 (0 votes)