Filtry vallox digit 2 se – rekuperacja i jej zastosowanie

Filtry vallox digit 2 se – rekuperacja i jej zastosowanie

29 marca, 2022 Off By DarBla

Rekuperacja cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów, szukajcych nowoczesnych rozwiązań do przestrzeni mieszkalnych oraz usługowych. Proces odzyskiwania energii cieplnej w celu jej ponownego wykorzystania, czyli rekuperacja wymaga jednak użycia wymiennych filtrów jak filtry vallox digit 2 se. Gdzie możemy zastosować wspomniany system?

Rekuperacja – zastosowanie w pomieszczeniach

Filtry vallox digit 2 | Filtry Aero

Zjawisko rekuperacji wykorzystywane jest w układach wentylacyjnych. Wraz z zwiększonym zainteresowaniem ekologicznymi budowlami jak domy pasywne, rekuperacja zyskała na rynku wielu fanów, ponieważ rekuperacja jest często niezbędnym elementem domu energooszczędnego i pasywnego. System rekuperacyjny jest unowocześnioną alternatywą dla wentylacji grawitacyjnej, która opiera się na jednym strumieniu powietrza wytwarzanym różnicą ciśnień między wnętrzem budynku, a jego otoczeniem. Niemniej jednak, jak wspomnieliśmy powyżej, by rekuperator(główny element systemu wentylacji) mógł wytwarzać dwa strumienie powietrza, potrzebuje odpowiednio dopasowanych filtrów. Czy filtry vallox digit 2 se sprawdzą się w tej roli?

Filtry vallox digit 2 se w Filtry Aero

Vallox digit 2 se to jeden z produktów, który kupimy w sklepie online Filtry Aero. Produkt sprzedawany jest w zestawie, na który składają się przeciwpyłkowy filtr klasy F7 (ePM1 55%) oraz z dwóch filtrów klasy G4 (Coarse 70%). Warto wspomnieć, że filtry pasują do wszystkich wariantów Vallox Digit 2 SE / 132 E. Czy możesz samodzielnie wymienić filtry w swoim rekuperatorze? Przeczytaj o tym na stronie sklepu Filtry Aero.

Sending
User Review
0 (0 votes)