Garmin Epix 2 – Funkcjonalne zegarki treningowe

Garmin Epix 2 – Funkcjonalne zegarki treningowe

24 stycznia, 2022 Off By piotrek-adm

Jeśli Twoim priorytetem jest poprawienie swojej wydolności i aktywności to z pewnością pomoże Ci w tym zegarek Garmin Epix 2. Smartwatche tego typu cechują się wytrzymałą baterią, która działa nawet do 16 dni. Dodatkowo znajdziesz w nich wiele funkcji, które pomogą Ci monitorować organizm przez cały czas.

Z Garmin Epix 2 sprawdzisz wiele ważnych parametrów

Smartwatch Garmin Epix 2 monitoruje takie parametry jak tętno, stopień absorpcji tlenu, puls i wiele więcej. Sprawdzimy na jakim poziomie jest nasza intensywność podczas wykonywania treningu jak i sprawdzimy efektywność wykonywanych ćwiczeń. Zegarek, również monitoruje nasz oddech podczas snu, treningu czy też spoczynku. Smartwatch posiada, również funkcję mierzenia stresu w ciągu dnia. Przydatną funkcją, również będzie body battery, która monitoruje energię ciała, dzięki czemu zoptymalizujemy lepiej nasz plan aktywności w ciągu dnia.

garmin epix 2

Funkcje aktywności fizycznych

Zegarki Garmin Epix 2 posiadają wbudowane różnorodne profile aktywności fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki czemu podczas aktywności możemy monitorować swoje wyniki oraz śledzić, różne parametry w postaci spalonych kalorii czy aktualnego tętna i wiele więcej. Zapraszamy po więcej informacji na stronę eAzymut.

 

Sending
User Review
0 (0 votes)