iPhone 12 mini – smartfon małych rozmiarów o olbrzymich możliwościach

iPhone 12 mini – smartfon małych rozmiarów o olbrzymich możliwościach

18 marca, 2021 Off By piotrek-adm

Zastanawiasz się nad wyborem telefonu, który spełni Twoje wszystkie nawet najbardziej wymagające oczekiwania? iPhone 12 mini będzie idealnym kandydatem ze względu na swoje mocne parametry i poręczny rozmiar. Nowa odsłona iPhonów 12 cofa nas troszeczkę w czasie jeśli chodzi o design do kultowych iPhonów 5. Smartfon posiada wyświetlacz OLED, który jest poprowadzony po same krawędzie. Zachęcamy do przeczytania całego naszego artykułu, aby dowiedzieć się więcej na temat stron technicznych jak i wizualnych tego niezwykłego telefonu.

iPhone 12 mini

Czym wyróżnia się smartfon iPhone 12 mini?

iPhone 12 mini posiada najszybszy czip A14 Bionic, a prędkość transmisji danych jest w 5G. Telefon został zabezpieczony specjalną warstwą Ceramic Shield, która chroni telefon przed uszkodzeniem. Aparat wzbogacił się o nową funkcję trybu nocnego, która doświetla zdjęcia w nocy. Wyświetlacz w telefonie ma 5,4 cala, jest to Super Retina XDR, dzięki któremu poznamy jeszcze bardziej wyraziste i pełne kolory niż dotychczas. Nie będziemy mogli oderwać wzroku od naszego iPhona. Telefon jest jeszcze bardziej wodoodporny niż wcześniej (H2OK). Przesyłanie czy pobieranie filmów czy aplikacji będzie ekspresowe, dzięki prędkości 5G.

Rób zdjęcia jak profesjonalista za pomocą smartfonu

Aparat jaki został zastosowany w iPhone 12 Mini nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających miłośników fotografii. Tryb nocny działa w obiektywie szerokokątnym i uwydatni piękne kolory przy słabym oświetleniu. Inteligentny HDR 3 wprowadza pełen balans równowagi w zdjęciach zachowując przy tym pełne kolory nieba. Koryguje, również ostrość i barwy. Wideo możemy nagrywać HDR w jakości 4K. Aparat przedni również działa w trybie nocnym.

Sending
User Review
5 (1 vote)