Jaki wybrać wideorejestrator samochodowy kupić?

Jaki wybrać wideorejestrator samochodowy kupić?

23 kwietnia, 2020 Off By MagWsz

Kamerki samochodowe zapewniają nam w pewien sposób komfort i bezpieczeństwo jazdy. W razie jakichkolwiek stłuczek lub wypadków, zawsze będziemy mieć wiarygodne dowody zarejestrowane w formie wideo.

W tego typu akcesorium powinien zaopatrzyć się każdy kierowca, bez względu na doświadczenie. Bowiem na drodzę może wydarzyć się wiele nieoczekiwanych zdarzeń. Jaki wybrać wideorejestrator samochodowy sprosta naszym oczekiwaniom? Pierwsza kwestia to mocowanie, dobrze dobrana metoda sprawi, że produkt nie będzie stale odklejał się od szyby lub innej powierzchni. Musi być ono przede wszystkim odporne na wstrząsy. Kluczowa kwestia to wielkość i kształt, który ma niesamowity wpływ na ergonomię. Wpływa również na wygodę użytkowania rejestratora jazdy, a co ważne nie powinien zasłaniać nam drogi. Inna kwestia to jakość obrazu, na rynku możemy przebierać przez produkty o średniej jakości zapisu oraz takie zbliżone do HD.
wideorejestrator

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Ważna kwestia to format zapisu plików oraz miejsce ich zapisu. Kamerki zazwyczaj nie są wyposażone w dużą pojemność, dlatego dobrze wybrać takie z możliwością umieszczenia dodatkowego dysku zewnętrznego np. w formie karty SD. Podczas długiej podróży kamerka działa przez wiele godzin. Musimy zadbać o stały dostęp do ładowania. Forma zasilania jest różna, ale należy dobrać metodę, która zapewni nam stałe działanie widerejestratora.  Teraz już wiesz jaki wybrać wideorejestrator samochodowy!

Sending
User Review
3 (2 votes)