Kolokacja serwerów – Profesjonalna powierzchnia techniczna IT dla firm

Kolokacja serwerów – Profesjonalna powierzchnia techniczna IT dla firm

23 marca, 2022 Off By piotrek-adm

Usługa kolokacja serwerów jest świadczona przez Polcom w dwóch nowoczesnych ośrodkach przetwarzania danych. Polega na zapewnieniu bezpieczeństwa oraz odpowiedniego środowiska technicznego do pracy urządzeń IT. Ośrodki data center zostały zaprojektowane i wybudowane z myślą o pełnieniu funkcji profesjonalnych serwerowni. Obiekty zlokalizowane są na terytorium Polski w Skawinie oraz w Alwerni.

Najwyższa jakość świadczonych usług

Firma Polcom świadczy usługę kolokacji serwerów w trosce o najwyższą jakość, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty. Podczas projektowania ośrodków przetwarzania danych zostały uwzględnione wszelkie aspekty wpływające na bezpieczeństwo oraz dostępność proponowanych rozwiązań. Lokalizacja obiektów nie została wybrana przypadkowo. Data center zlokalizowane są z dala od zagrożeń naturalnych i komunikacyjnych.

kolokacja serwerów

W ramach usługi kolokacji serwerów otrzymują Państwo:

– Profesjonalną powierzchnię techniczną serwerowni.

– Niezbędne warunki środowiskowe oraz zasilanie gwarantowane. 

– Wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów, świadczone w trybie 24/7/365.

– Gwarancję dostępność usług, która potwierdzona jest umową.

Typy kolokacji serwerów

– Kolokacja U – miejsce, które udostępniane jest w szafie RACK współdzielonej z inną firmą.

– Kolokacja szafy – miejsce we współdzielonym kiosku, lecz szafa RACK udostępniana jest do wyłącznej dyspozycji danego klienta.

– Kolokacja kiosku – miejsce we współdzielonej komorze, lecz kiosk oraz szafy RACK udostępniane są do wyłącznej dyspozycji danego klienta.

– Kolokacja komory – dedykowana przestrzeń kolokacyjna na potrzeby danego klienta. Kioski oraz szafy RACK nie są współdzielone z inną firmą.

Sending
User Review
0 (0 votes)