Optymalizacja procesów w firmie z platformą NAVIGATOR

Optymalizacja procesów w firmie z platformą NAVIGATOR

26 października, 2021 Off By piotrek-adm

Można jasno powiedzieć, że praca zdalna stała się dużo bardziej popularna ostatnimi czasy ze względu na trudny okres związany z pandemią. Ten czas uświadomił, również przedsiębiorcom, na które płaszczyzny w przedsiębiorstwie warto zwrócić uwagę, aby usprawnić procesy zachodzące w firmie. Optymalizacja procesów w firmie przyspiesza wykonywanie działań w firmie i pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu. Świetnym rozwiązaniem jest cyfryzacja dokumentów i procedur w firmie.

Jak działa oprogramowanie NAVIGATOR w kwestii optymalizacji procesów w firmie?

NAVIGATOR to narzędzie typu ECM/Workflow. W swoim działaniu wykorzystuje sztuczną inteligencję do optymalizacji procesów w firmie. Są to procesy związane z obsługą wniosków, dokumentacji, faktur, podsumowań sprzedażowych i innych ważnych kwestii. Narzędzie umożliwia cyfryzacje dokumentów oraz optymalizację kosztów. Rozwiązanie to minimalizuje ryzyko błędu, które mógłby popełnić człowiek, a dodatkowo automatyzuje procesy wewnętrzne w firmie.

optymalizacja procesów w firmie

Co wyróżnia tą platformę?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że NAVIGATOR to narzędzie z którego możemy korzystać za pomocą przeglądarki internetowej. Nie wymaga żadnej instalacji w systemie. Wyróżnia się przejrzystością i intuicyjną obsługą. Narzędzie jest w pełni responsywne, dzięki czemu możemy z niego korzystać z każdego urządzenia mobilnego. Navigator jest narzędziem w pełni konfigurowalnym dostosowanym do zmieniającego się rynku.

Sending
User Review
0 (0 votes)