Żarówka na wifi – wszystko o czym musisz wiedzieć

Żarówka na wifi – wszystko o czym musisz wiedzieć

2 września, 2022 Off By MG

Żarówka na wifi nie występuje często w większości domów, jednakże nie jest tym samym co stałe źródło światła. Jeżeli zastanawia Cię dlaczego tak jest, zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu. Postaramy się w nim zawrzeć dlaczego ten produkt jest przydatny, czym się wyróżnia oraz jakie posiada możliwości. Żarówka na wifi posiada o wiele większe zdolności, aniżeli te standardowe. Tak jak w każdej żarówce istnieje możliwość podłączenia pod odpowiedni dla niej gwint, więc żarówka na wifi dopasuje się do większości lamp, być może również do Twojej. Z uwagi na ich rozwój technologiczny, żarówka na wifi potrafi być programowana na konkretne godziny, za sprawą automatyzacji. W rezultacie oznacza to, iż to właśnie Ty kontrolujesz o jakich godzinach ma świecić i gasnąć. Żarówki ledowe produkują o wiele mniej emisji cieplnej, w porównaniu do standardowej, aż o 90%. To przekłada się na bezpieczeństwo związane z ryzykiem zbyt dużej produkcji ciepła lub uszkodzenia żarówki. Dodatkowo oświetlenie sztuczne, wpływa niekorzystnie na nasze zachowania. Oświetlenie ledowe również jest sztuczne, jednakże charakteryzuje się tym, że jest bardzo zbliżone do naszego naturalnego.

 

Żarówki led wifi

Żarówki led wifi posiadają możliwość kontrolowania zarówno mocy światła i kolorów. Jeżeli jednocześnie potrzebujesz jasnego oraz mocnego źródła światła do pracy, a wieczorami lubisz spędzać czas w półmroku, ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Żarówki led wifi dostosują się do wszelkich Twoich upodobań, ponieważ dzięki technologii LED możesz w kilka sekund zdalnie ustawić jej parametry. Kolejnym ciekawym atutem żarówki jest możliwość zmian kolorów, wraz z całą paletą RGB. Dzięki czemu to Ty wybierasz na jaki kolor masz ochotę, a produkt szybko Ci się nie znudzi. Te specjalne żarówki posiadają większą cenę, niż te klasyczne. Jednakże w rezultacie technologie ledowe są o wiele tańsze, ponieważ pobierają znacznie mniej prądu, dlatego rachunki za energię będą niższe, niż przy wykorzystaniu powszechnych. Więcej o oszczędności pieniędzy na energii elektrycznej, możesz znaleźć w naszym wpisie opowiadającym o przykładowych działaniach, wpływających na oszczędzaniu pieniędzy w przedsiębiorstwie. Ledowa technologia oprócz swoich korzyści energochłonnych, posiada wiele innych zalet. Należy pamiętać, iż w dzisiejszych czasach marnujemy dużo energii. Dlatego jeśli wspierasz oszczędność nie tylko pieniędzy, ale także energii dla naszej planety, ten produkt jest dla Ciebie. Diody LED zawarte w tych żarówkach, posiadają lepsze parametry niż te klasyczne. Nie produkują one różnych rodzajów promieniowań, w takim stopniu jak te starsze. Bezpieczeństwo użytkowników również jest bardzo ważne, działania związane z promieniowaniem mogą być niebezpieczne i narażać nas na wiele chorób.

Żarówki sterowane telefonem

Dzięki rozwojowi technologicznemu, często produkty te są zintegrowane z aplikacjami na telefonach. Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację, dla swojego produktu i połączyć się z nią poprzez wifi. Żarówki sterowane telefonem są świetną sprawą, dla osób lubiących cyfryzacje i korzystanie z urządzeń mobilnych. Szczególnie jeśli nie lubimy wstawać z łóżka, aby zgasić światło. To również działa w drugą stronę, jeżeli na zewnątrz robi się ciemno, mamy możliwość dostosowania konkretnej jasności. Jeżeli nie posiadalibyśmy akurat wifi, możemy włączyć standardowy tryb lampy. Niektóre z produktów zapamiętują ostatnie ustawienia oświetlania użytkownika, więc jeśli akurat rozładuje Ci się bateria w telefonie, nic się nie stanie.

Sending
User Review
0 (0 votes)